1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам процесор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gocetan, 21 Февруари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  179
  173
  6 oктомври 2011
  Машко
  Интел i3 или i5 , втора или трета генерација.
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. HardCorec
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  328
 2. LeRade
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  167
 3. gocetan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  381
Вчитување...

Сподели

Вчитување...