1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам процесор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gocetan, 8 Февруари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  179
  173
  6 oктомври 2011
  Машко
  LGA 775
  Core 2 duo или уште подобро
  Core 2 quad
   
  На gOJDO и igor_igor им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  179
  173
  6 oктомври 2011
  Машко
  Купено од @igor_igor
  Темата може да се затвори
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. HardCorec
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  327
 2. LeRade
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  166
Вчитување...

Сподели

Вчитување...