1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам процесор i5, 2ра генерација 1155

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од incontempt, 1 Јуни 2020.

 1. incontempt

  incontempt
  Gaining Experience

  215
  204
  24 Февруари 2016
  Машко
  Купувам процесор i5, 2ра генерација 1155 , понуди во пп.
   

Сподели

Вчитување...