Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам празни кутии од Лаптопи на големо.

Статус
Затворена за нови мислења.

viktorce

Gaining Experience
13 март 2015
434
336
viktorce додаде нов оглас:

Купувам празни кутии од Лаптопи на големо. - Проценка

Дечки вака. Потребни ми се празни кутии од лаптопи.
Доколку има некој вработено по фирмиве, а им фаќаат простор или може да обезбеди,

Ми требаат за почеток околу 100 комада. Но доколку имате и помалку за понуда понудете.

1. За подигање потребно е да имате минимум 10 парчиња.

2. треба да бидат внатре со морска пења/ сунѓери внатре или нешто друго. т.е да не биде празна кутијата.
сликата е за илустрација

3. марка или што ќе пишува на нив , воопшто не е битно.

4. големина да биде 14...

Видете го целиот оглас...
 

viktorce

Gaining Experience
13 март 2015
434
336
Уште некој друг да понуди.
Потребни се 300 кутии

Или Минимум 10 кутии.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.214
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно