Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам/Позајмувам H81M LGA1150 плоча

Статус
Затворена за нови мислења.

Boldozer

On your way to fame
2 ноември 2012
1.177
603
Скопје
Boldozer додаде нов оглас:

Купувам/Позајмувам H81M LGA1150 плоча - Проценка

Имам постар компјутер со GA-H81M-S плоча кој не се пушта веројатно од фалична плоча, за да го потврдам ова позајмувам или евентуално купувам H81 плоча:

Позајмувам H81 плоча за тестирање,
Купувам H81 плоча со што би ја тестирал на мој компјутер пред да ја земам.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.115
Мислења
974.835
Членови
35.420
Најнов член
tiktoksss12
На врв Дно