1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Купувам Power Adapter za HP 6830s

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од marv, 13 Август 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,299
  1,591
  5 oктомври 2007
  Машко
 2. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,213
  4,664
  4 ноември 2013
  Машко
  Мислам дека имам, ке ти пишам накај 13 часот за сигурно.
   
  На marv му/ѝ се допаѓа ова.
 3. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,299
  1,591
  5 oктомври 2007
  Машко
  Само незнам како на темава се турило она ПОЗАЈМИЦА. Може и не сум приметил на моб. Како било мола модератори да го тргнат префиксот.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,463
  3,828
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ako ne najde hardcorecot ke ti pobaram jas.
   
  На marv му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,213
  4,664
  4 ноември 2013
  Машко
  Барај барај брате, да не ме чека само мене пошто уште сум на работа.
  Ако му најдеш полнач договорете се, нема лутење.
   
  На Pane24 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,463
  3,828
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 7. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,299
  1,591
  5 oктомври 2007
  Машко
 8. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,299
  1,591
  5 oктомври 2007
  Машко
  Купено од @Pane24 . Може клуч.

  Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
   
  На Глупав му/ѝ се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,599
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Од мене пред 10 години шо го купи лаптопот?
   
  На marv му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Noe
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,004
 2. lacocaraca
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  727
 3. RagingDemon
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,086
 4. sajd
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,807
 5. AlexM
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,316
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...