1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам постар Thinkpad t30 или сличен

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Lazarko, 22 Февруари 2020.

 1. Lazarko

  Lazarko
  Practice makes perfect

  316
  1,033
  28 ноември 2017
  Машко
  Купувам функционален и по можност зачуван, постар IBM Тhinkpad.
  Може да биде и „W“ „P“ серија модели што доаѓаат со графичка карта.

  [​IMG]
   

Сподели

Вчитување...