1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

купувам постар мобилен

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Стап, 1 Септември 2018.

 1. Стап

  Стап
  Gaining Experience

  353
  115
  6 Јули 2011
  дали имате некоj mobilen nekoj xperia m, l nekoj lg f60, l70 ama eftin go baram ili alcatel s pop ili xperia e ili malku poubav do 1200den, a ovie spop i xperia e po 700den mozi i poeftino. izvinete za latinica napocetoko na ruski pisuvav nemam Makedonski na mobilniov
   
 2. Стап

  Стап
  Gaining Experience

  353
  115
  6 Јули 2011
  ajde nikoj ne ponudi nisto nebidete mrzi cistetegi vizbite up
   
 3. Стап

  Стап
  Gaining Experience

  353
  115
  6 Јули 2011
  kupen
   
  На goce03 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. nvidia88
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  638
Вчитување...

Сподели

Вчитување...