1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам постар лаптоп од 1990-2000та (Thinkpad, Armada, Tecra, Versa)

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Lazarko, 7 Февруари 2019.

 1. Lazarko

  Lazarko
  Practice makes perfect

  321
  1,070
  28 ноември 2017
  Машко
  Барам да купам стар (колку што е можно зачуван) Лаптоп со процесор: 486, pentium 1, pentium II или pentium III.

  Знам дека тешко дека некој има зачувано ваква „антика“, но сепак јас да си прашам.
  Понуди или тука или во порака.
  Поздрав
   
 2. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  262
  181
  3 Јануари 2010
  Машко
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lazarko

  Lazarko
  Practice makes perfect

  321
  1,070
  28 ноември 2017
  Машко
  Ептен го ценам МеталЏизс! Супер видео и супер лик.
   

Сподели

Вчитување...