Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам половни сандаци за пчели

Zippo

On your way to fame
22 октомври 2014
967
859
Zippo's setup  
Processor & Cooler
Intel i7-3930K CM Hyper D92
Motherboard
ASUS SABERTOOTH X79
Storage
Samsung 750 EVO 500GB
PSU
CM V 650
RAM
32GB DDR3 1333
Video card
Onboard
Case
CM Storm Trooper
Mouse
Gembird Bluetooth
OS
Windows 10, Windows Server 2016

Zippo

On your way to fame
22 октомври 2014
967
859
Zippo's setup  
Processor & Cooler
Intel i7-3930K CM Hyper D92
Motherboard
ASUS SABERTOOTH X79
Storage
Samsung 750 EVO 500GB
PSU
CM V 650
RAM
32GB DDR3 1333
Video card
Onboard
Case
CM Storm Trooper
Mouse
Gembird Bluetooth
OS
Windows 10, Windows Server 2016
Дадамблат да, но ако има добра понуда за тркалезнине што да не.
 

Sparkplug folf

Gaining Experience
5 јануари 2021
278
180
Остај, сандак си е сандак. Важно е медот да биде убав. Ќе може да го пробаме, по некоја тегла гратис?
 

Zippo

On your way to fame
22 октомври 2014
967
859
Zippo's setup  
Processor & Cooler
Intel i7-3930K CM Hyper D92
Motherboard
ASUS SABERTOOTH X79
Storage
Samsung 750 EVO 500GB
PSU
CM V 650
RAM
32GB DDR3 1333
Video card
Onboard
Case
CM Storm Trooper
Mouse
Gembird Bluetooth
OS
Windows 10, Windows Server 2016
Остај, сандак си е сандак. Важно е медот да биде убав. Ќе може да го пробаме, по некоја тегла гратис?
Нема проблем на саем за мед, добредојдени сте.
@Fatal1ty_ офтопик тема...нека барат на карклуб или пазар3
Твоите тинејџ фрустрации на друго место моеш да ги изнесеш, или да погледнеш дека има огласи за фиокари, телевизори, електронски цигари, наочари и сл.
 

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.531
4.351
Писти Охту
Нема проблем на саем за мед, добредојдени сте.

Твоите тинејџ фрустрации на друго место моеш да ги изнесеш, или да погледнеш дека има огласи за фиокари, телевизори, електронски цигари, наочари и сл.
Sega druzze eve
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.674
Мислења
947.019
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно