Купувам половен монитор 22" или 24" (услов: да има HDMI)

Goran995

On your way to fame
16 ноември 2019
558
850
Скопје
Барам најосновен монитор за секојдневна работа, ќе се користи за надворешен екран од лаптоп во DYI проект
Затоа ми треба да има и HDMI.

Плаќам до 3-4 илјади денари.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,597
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно