• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купувам половен лаптоп

CyberTm

Gaining Experience
21 ноември 2009
448
94
Купувам половен целосно исправен лаптоп, со минимум i3 процесор (6th gen), со исправна батерија и да е целосно исправен, со ориентациона цена до 11000 ден. Понуди тука или во приватна порака.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно