1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам полнач за HP лаптоп 65W

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од iface, 13 Септември 2019.

 1. iface

  iface
  Gaining Experience

  95
  119
  9 Септември 2011
  Машко
  Неколку слики од полначот што ми треба
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. iface

  iface
  Gaining Experience

  95
  119
  9 Септември 2011
  Машко

Сподели

Вчитување...