1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам полнач за 18650 батерии

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од HardCorec, 16 Август 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,218
  4,667
  4 ноември 2013
  Машко
  Дечки ми треба некој половен полнач за 18650 батерии (може и нов но да не е со некоја астрономска цена), понуди тука или ПП.
   
  На artweb му/ѝ се допаѓа ова.
 2. TATA_MATA

  TATA_MATA
  Practice makes perfect

  1,653
  1,912
  25 Март 2013
  Машко
 3. artweb

  artweb
  On your way to fame

  1,289
  615
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
  Што ќе правиш со толку многу батерии?:)
   
  На Psycore и HardCorec им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,218
  4,667
  4 ноември 2013
  Машко
  Заборавив да наведам дека не ми се чека од надвор :)

  @artweb
  5 батерии ке користам за PowerBank, а уште 4 ке ги чувам за резерва :) (а може ке им најдам некоја примена но секако полнач ке ми треба пошто ми остануваат уште 18641 батерија па мора да ги полнам некако :D).
   
  Последна промена: 16 Август 2017
  На damil, borcep, Astro и уште 4 други им се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,418
  8,896
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Не се праи памете ајде, кажи од кај си ги украл толку баКтерии.
   
  На borcep и HardCorec им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,218
  4,667
  4 ноември 2013
  Машко
  Да кажам па да крадиш и ти а? НЕ МОЖЕ!
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. HardCorec
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  359
Вчитување...

Сподели

Вчитување...