Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам Poco X3 pro или сл. НОВ

Статус
Затворена за нови мислења.

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.264
12.101
Скопје
androgaming.com
ARMac додаде нов оглас:

Купувам Poco X3 pro или сл. НОВ - Проценка

Ако некој продолжува договор и сака ќеш за мобилниот.

X3 Pro со SD 860. Преферирам 8/256 ама може и 6/128.
Може и да е малце (ама стварно малце) користен ~1/2 недели.

Погледнете го атачментот 117445

Видете го целиот оглас...
 

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.264
12.101
Скопје
androgaming.com
1664815015844.png

не ми се чекаше. Во ГТЦ има две продавници. Во првата држат Xiaomi Redmi и xiaomi. Не и поко. Втората држат поко и жаоми. И двете имаат знак MI на излог, едната е хај комуникации другата појма немам.

Овие ги има во втората од зегин право има знак со стрелка. Порана таму беше ЗЕЦ. Ако сака некој да купи. F3 нема и нема да има за жал.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.135
Мислења
975.330
Членови
35.446
Најнов член
plantsshopdubai
На врв Дно