1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

купувам плоча 775+рам

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од zipi123, 11 Февруари 2019.

Тагови:
 1. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  377
  315
  14 Јануари 2016
  Машко
  m-board lga 775 што поддржува c2d e7500
  2gb ram 2x1 1x2 небитно.
  понуди пп
   
 2. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  377
  315
  14 Јануари 2016
  Машко
Слични теми
 1. tomaso
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  382
 2. Lokvan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  833
 3. Boldozer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  278
 4. Enforcer_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  213
 5. ARMac
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  514
Вчитување...

Сподели

Вчитување...