1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам PlayStation 4

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од highflyer, 14 Јануари 2019.

 1. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
  Фат / слим или пак колку гига е тотално небитно , битно е да е до 5.05 фирмвер. Понуди ПП.
   
 2. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
 3. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
 4. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
 5. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
 6. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
 7. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
 8. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
 9. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
 10. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
 11. highflyer

  highflyer
  Gaining Experience

  212
  150
  3 Јануари 2010
  Машко
Слични теми
 1. Zippo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  585
 2. Gaston
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  345
 3. Triology
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  342
 4. Jedah
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  445
 5. toshex
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  757
Вчитување...

Сподели

Вчитување...