Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам Playstation 2 или Playstation 3 Конзола

TheMarshal

Unstoppable
3 јануари 2019
1.548
2.481
TheMarshal додаде нов оглас:

Купувам Playstation 2 или Playstation 3 Конзола - Проценка

Здраво, купувам исправна Playstation 2 или Playstation 3 - не ми менува дали конзолата е чипувана или не. Пиште ми DM со понуди.

Покрај конзолата, купувам и игри. Пиште ми до ДМ што имате и може да се договирме.

Видете го целиот оглас...
 

Psycore

Practice makes perfect
12 ноември 2013
918
1.178
Скопје
AIL4fc9BUU2pQfcjMH3Yye_JWpCdPFrUUJLsR3FWdWwyDVXZGEncjzOOxwLjYzhp6hdzgSlcvEwUXr1VxP-hGbYQaqg4IXjrfRVvJmpmkHHWm4qPJX8Aa23EXHWmW9xI6R9QY1dBi_sJBNx-Vepz6UOCwX6IAyKpQLEQxLiN8VYn56zFO7CJNnFgfyqZOCnKWTfWmbX_toEXzVUeaWLJV7ZH1_MClt6xuGg6lJmjfusGRmVkipGwxD97CpgsRuhTNDCC3WGyjuTkojJpO4G6puBHPrv1uQOrKQXYvBgPXHQMn3adWPzXl1e0Tly7-iw_SEdxPHwCqseAbotFwFGhBxNIrasBwsPDk_C-KxvxQsjmqnepd68IGN3qTsbXgGDH6nwRvmCWIq4Q1gJQCZtUbdTeuobkiPDdNRg22Uj6ZJIHF9c5JPU5xNw4tlg1dPCKPSi6ixspvGipo7OFihW9X47OYKfaLrNQD9DrwZXVBEZjxVX-0xS6dN5rJo1BpRjxbHArfmXkoi-66EPPI2Qv5NPhwoXto3RFIwiuiif7SL4fHqDjYjBQlRNUcE_UnGWfH865EJtl5veW-bAYE6HNFmpC5kf12imXo9iv2udchPGip8hobQfCwmFoiSNg7sig6AT8noPAlwWhKBo3s_dbXel8_bDWwu5pRUbn3f1Ch544CWYOzyUUrdIqfSwFDzsMuBw7DzsN19ANLSgGWJbKXszyJp1Dex1qn9yWV1RSys-xurQMbE8iKkmOWs-53QjZXUr3t-szLFhlH4eX7TMk6GPNg6_Lra5NJQ7ZyUcQVNwfF5kqxhM3qtOXHXfjBRBOVRu3g7p-IXiwu7mn9JgzceMBIFjCv4TnDUiMmFtu-Govc86wBMv5Aycn9sH2GoVhCZ2w7fQYKjlxo9kLJGJBWMXH_mDqe1pnAIhF79yvuoC18kSHjLacRVoe8BO0FcjPaoJN47NaK2P6kAbGJ2Ux_PQ9cBDz0IEzlvQxXT9wxSiUWCy4JcgKhp8fnoppoWXyc6jdqnyTExPAjlcnDmgFYjGMmj7-0xJeYlnWDBQSa2sWUkItOdyBcyb0-xCOI5WIfXD7rKoaf5IBp1Y5y4n820lbSJ6Fr84SJ56CBo-wGihUZzcv=w907-h1847-s-no


Баш направив screenshot пред некој ден. До сега што и да ми требало од Косово се нафаќале да пратат по карго генерално за ~3еур.
Мислењето е автоматски споено:

Имам 100-150 игри PS2 на ЦД/ДВД (пиратски) со кутии купени од Буњаковец горе. Доколку сакаш ќе ти ги сликам и дадам бесплатно, одбери си кои сакаш.
 

TheMarshal

Unstoppable
3 јануари 2019
1.548
2.481
Баш направив screenshot пред некој ден. До сега што и да ми требало од Косово се нафаќале да пратат по карго генерално за ~3еур.

Еј топ, баш ќе им пишам да видам што ќе ми кажат.

Имам 100-150 игри PS2 на ЦД/ДВД (пиратски) со кутии купени од Буњаковец горе. Доколку сакаш ќе ти ги сликам и дадам бесплатно, одбери си кои сакаш.

Deal! Само да најдам PS2-ка и ќе ти пишам :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.880
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно