1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Play Station 3

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од kire_33, 20 Март 2020.

 1. kire_33

  kire_33
  Gaining Experience

  172
  79
  16 Февруари 2012
  Машко
  Здраво дечки, некој да не има одвишок PS-3 по можност чипуван ? и да не биде со енормна цена :D
  Понуди тука или во ПП.

  Поздрав ! :rolleyes: :geek: :cool:
   
  На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kire_33

  kire_33
  Gaining Experience

  172
  79
  16 Февруари 2012
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,325
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Jailbreak-уван PS3 FAT со 2 контролери, исчистен од прашина комплетно, сменета термална пасата (Arctic MX4), со 120GB Crucial како главен диск за оперативен систем плус екстерен 2.5" 500GB дикс на 7200RPM со еден куп игри (практично се што е интересно). Дај понуда.
   
  GGTT1, kire_33, masterwu и на уште 1 им се допаѓа ова.
 4. kire_33

  kire_33
  Gaining Experience

  172
  79
  16 Февруари 2012
  Машко
 5. kire_33

  kire_33
  Gaining Experience

  172
  79
  16 Февруари 2012
  Машко
Слични теми
 1. username
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  7,414
 2. Sukhoi
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,787
 3. mariomako
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  901
 4. MacedonianBoy123
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,387
 5. Costigan_Jr
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  256
Вчитување...

Сподели

Вчитување...