1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Play Station 3 + Gran Turismo 6

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Costigan_Jr, 2 Февруари 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,836
  3,947
  5 Јули 2013
Слични теми
 1. <<ExeCutoR>>
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,600
Вчитување...

Сподели

Вчитување...