Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам пластична кутија за лаптоп

Статус
Затворена за нови мислења.

Users

Intern
27 декември 2019
41
37
Users додаде нов оглас:

Купувам пластична кутија за лаптоп - Проценка

Купувам пластична кутија за складирање на лаптоп со димензии 381.6 (W) x 253 (D) x 33.2 (H) mm (15.02 x 9.96 x 1.31 inches). Може да биде и малку поголема.


71d0JBRJoVL._SL1500_.jpg

Видете го целиот оглас...
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.405
14.643
А која е поентата на кутијава, мислам специјална намена за лаптоп? Очекувам дека треба да има некои сунѓери или други бариери внатре за да биде лаптопот имобилизиран...
И зошто ваква кутија наместо ташна текстилна?
 

damil

Practice makes perfect
2 јануари 2015
1.058
1.343
Целта е за да се складира лаптопот на подолго време.
Па дај го на некој од форум, ќе го пуни,ќе го празни, ќе му се радува....

Најлошо кога ќе го одтавиш, а можеш било каде, кутија ќе најдеме лесно.
 

ARMac

Epic
2 октомври 2010
9.261
12.098
Скопје
androgaming.com
Имаш во хубо разни кутии. Измериго лаптопот прво.

Само мислам дека ќе ти е поефтино да си купиш торба. Се пере во машина, ќе ти се најде некад.

650 den. кутијата може и поскапа да е

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.123
Мислења
975.074
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно