1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Pixel 3

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Иванчо, 21 ноември 2019.

 1. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  291
  357
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
  купувам пиксел 3, кој има нека ми пише во порака да се договориме
  благодарам
   
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  291
  357
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
Слични теми
 1. AlexanderMK
  Одговори:
  178
  Прегледи:
  13,442
 2. nik0la_

  Проценка Pixel 2 XL

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,305
 3. Necromancer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  756
 4. DaVoRkNe

  Продадено Pixel 2 XL

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  525
 5. Creed_Bratton
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,304
Вчитување...

Сподели

Вчитување...