1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Пиксел 3ХЛ

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Иванчо, 30 Март 2020.

 1. Иванчо

  Иванчо
  Gaining Experience

  335
  426
  22 Мај 2013
  Машко
  Веб-администратор,
  Купувам Пиксел 3Хл најважно е да е екранот зачуван. Пишете понуди доколку има во инбокс
   
  На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...