1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам PCIe to Sata3 контролер

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од LegijaIVAN, 18 ноември 2019.

 1. LegijaIVAN

  LegijaIVAN
  Gaining Experience

  89
  136
  20 Март 2014
  Машко
  Дали има кај нас да се купи или мора да се нарача преку али?

  Контролер PCIe to SATA 3.0

  Доколку има некој на форумов да понуди, бујрум.
   
Слични теми
 1. shifty
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  354
 2. Banjifiko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  515
 3. martin17
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  277
 4. toshex
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  167
 5. Deksa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  220
Вчитување...

Сподели

Вчитување...