1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам PCIe Riser Cable

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Serko, 21 oктомври 2019.

 1. Serko

  Serko
  Gaining Experience

  88
  141
  30 Август 2018
  Машко
  Немора да е нов, битно ми е само на е 16x PCIe.
   
  На 1zzy_st му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. sisko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  710
 2. reflexmk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  674
 3. shifty
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  404
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  286
 5. Deksa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  256
Вчитување...

Сподели

Вчитување...