1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам PC мемории 2 х 8Gb DDR4 и куќиште без напојување

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од CyberTm, 28 Мај 2020.

 1. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  448
  115
  21 ноември 2009
  Машко
  Купувам мемории за PC 2 х 8Gb DDR4 и куќиште без напојување. Гаранција не е битна, да се сочувани и исправни. Понуди тука или во пп
  --- Споени мислења, 28 Мај 2020 ---
  Да напоменам куќиште купувам половно зачувано, нешто со стакло од страна и вентилатори, не брендирано поевтино
   
 2. Антониј.К

  Антониј.К
  Gaining Experience

  735
  483
  28 ноември 2014
  Машко
  Вечити студент
  @fuzzjaw имаше куќиште за продавање, контактирај го.
   
 3. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  448
  115
  21 ноември 2009
  Машко
  Продадено е
   
 4. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  339
  433
  18 ноември 2013
  Машко
Слични теми
 1. KalEl
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  269
 2. gOJDO
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  11,837
 3. KalEl
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  475
 4. Winncoot
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  282
Вчитување...

Сподели

Вчитување...