• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам PBN сајтови/домеини со 30+ DA/PA

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DonFrozex

Practice makes perfect
9 јуни 2011
1,097
1,351
Ме интересира да купам домеин што има 30+ DA.

Значи не барам активни домеини/сајтови кои си ги работите на дневна база.
Ме интересираат сајтови кои сте ги „заборавиле“ и/или поради разни причини не ги работите, а сепак би можеле да извадете некоја пара од нив. (ако воопшто има овакви)

Понуди и дискусии во ПП ве молам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,037
Мислења
854,968
Членови
29,643
Најнов член
Ecka99
На врв Дно