1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам OnePlus 7 Pro на старо

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Rikimaru, 3 Јуни 2020.

 1. Rikimaru

  Rikimaru
  Practice makes perfect

  1,142
  1,502
  26 Март 2016
  Даскал
  Здраво дечки,

  Тоа што пишува во насловот. Ако некој има, нуди, знае некој што нуди користен OP7PRO, контактирајте ме во ПП. Екранот да е горе долу со минимални грепки само ми е важно. Друго ништо. Поздрав.
   
  Последна промена: 3 Јуни 2020
Слични теми
 1. gorgekara
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  5,415
 2. Rikimaru
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  913
 3. DonFrozex
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,596
 4. DonFrozex
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,170
 5. DonFrozex
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,509
Вчитување...

Сподели

Вчитување...