Купувам NZXT Puck

Rikimaru

Unstoppable
26 март 2016
2,431
3,736
Битола
Она што пишува во насловот. Ако некој има заборавено некаде од S340ката куќиштето or whatever и не му треба, понудете. Поз.
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,354
16,434
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Колку пари даваш прашува син ми :)
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,354
16,434
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Немам ценовник од Нексио, кажи колку нудиш.
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,354
16,434
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows

20 usd e официјална цена, нејсе ќе му пренесам на син ми ако се согласи ќе ти пишам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,020
Мислења
870,300
Членови
30,356
Најнов член
JanaTrpkovska1
На врв Дно