1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам нов телефон

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од kolesk, 6 Декември 2019.

 1. kolesk

  kolesk
  Gaining Experience

  116
  95
  6 Февруари 2016
  Машко
  Купувам телефон со 3/4 гб рам, останати спецификации не ми се толку битни. Телефонот да е нов. Верувам дека сега некој ќе обновува договори со а1, т-мобиле или преку фирма, па може ќе искочи вишок телефон. :)
  Може и во пп да ми пишете.
  Ви благодарам.
   
 2. kolesk

  kolesk
  Gaining Experience

  116
  95
  6 Февруари 2016
  Машко
Слични теми
 1. undergrounde
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  229
 2. goce03
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  460
 3. riki_staff
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  299
 4. goce03
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  627
 5. draganamon
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  263
Вчитување...

Сподели

Вчитување...