1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Note 9

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Makedonec^, 18 oктомври 2019.

 1. Makedonec^

  Makedonec^
  Gaining Experience

  165
  122
  21 ноември 2012
  Машко
  Купувам зачуван Note 9 , за понуди пишете слободно во пп.
   
 2. Makedonec^

  Makedonec^
  Gaining Experience

  165
  122
  21 ноември 2012
  Машко
 3. Makedonec^

  Makedonec^
  Gaining Experience

  165
  122
  21 ноември 2012
  Машко
 4. Makedonec^

  Makedonec^
  Gaining Experience

  165
  122
  21 ноември 2012
  Машко
 5. Makedonec^

  Makedonec^
  Gaining Experience

  165
  122
  21 ноември 2012
  Машко
Слични теми
 1. Molec
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,563
 2. Costigan_Jr
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  553
 3. cele_x
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  255
 4. boksata
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  402
 5. uwemi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  193
Вчитување...

Сподели

Вчитување...