1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам NOTE 10

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од uwemi, 19 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Како што гласи насловот купувам НОТЕ 10 кој што работи на телеком мрежа.
   
Слични теми
 1. Costigan_Jr
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  604
 2. boksata
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  424
 3. Makedonec^
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  436
Вчитување...

Сподели

Вчитување...