1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Noctua NH-D14

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од -Ata-, 21 Јули 2018.

Тагови:
 1. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  109
  113
  2 Декември 2010
  Купувам Noctua NH-D14 за socket 1155
   
 2. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,400
  12,538
  2 Август 2012
  Машко
  @gOJDO
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,812
  11,950
  23 Јануари 2008
  Манга
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,818
 2. Војвода
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  546
 3. stranger777
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  644
 4. cgfreak
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,329
Вчитување...

Сподели

Вчитување...