1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Noctua NH-C14S и NM-AM4

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од shifty, 16 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  shifty

  shifty
  Модератор

  1,026
  1,355
  5 Септември 2009
  Како што гласи насловот:

  1. Купувам Noctua NH-C14S (со или без фан)
  upload_2019-9-16_12-14-15.png

  2. Купувам Noctua NM-AM4
  upload_2019-9-16_12-17-16.png
   
  На Molec му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. masterficx
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,275
 2. stranger777
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  702
 3. -Ata-
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  529
 4. Aowek
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  320
Вчитување...

Сподели

Вчитување...