1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Nintendo wii guitar controller

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од nikigo, 18 Април 2019.

Тагови:
 1. nikigo

  nikigo
  Gaining Experience

  271
  270
  6 Март 2013
  Машко
  Ако на некој му се наоѓа по дома контролер за Guitar Hero Wii нека ми пише во пп да се договориме. Може и позајмица, ако некој не сака да се оддели од контролерот.
   
Слични теми
 1. toshex
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  332
 2. Jedah
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  380
 3. TylerMkD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  722
 4. Banjifiko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  477
 5. Nightwalker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  188
Вчитување...

Сподели

Вчитување...