1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Nintendo Switch

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Nightwalker, 26 oктомври 2018.

 1. Nightwalker

  Nightwalker
  Gaining Experience

  97
  76
  18 ноември 2007
  Машко
  Потребна ми е Switch конзола која ќе ми служи како замена за оваа што веќе ја имам (која многу наскоро ќе биде чипувана). Да е добро сочувана, без маани, ако доаѓа со гаранција одлично, ако не... во ред е. :D

  Да има игри не ми е приоритет, напротив ако сакате да го избришете „синкуваниот“ профил пред продажба за да немам пристап до нив, слободно. Доколку сепак ја продавате сосе профил и (дигитални) игри, ве молам понудете пристапна цена, односно не цена за која вие сте ги купиле игрите.

  Сума сумарум, оваа конзола ќе ми биде „ванила“ бекап во случај нешто да тргне наопаку со чипуваната. :)
   
Слични теми
 1. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,385
 2. BlazeIt
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  6,615
 3. Jedah
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  389
 4. TylerMkD
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  753
 5. VerGer
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,334
Вчитување...

Сподели

Вчитување...