1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Kupuvam Nikon D3000 ili Nikon D60

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од UnnameD987, 8 Март 2011.

 1. UnnameD987

  UnnameD987
  Intern

  6
  1
  8 Март 2011
  Sakam da kupam DSLR na staro, ama sto gledam po oglasive site sto gi prodavaat gi prodavaat kolku sto gi kupile. :isplashen: Ako znae nekoj kolku e realna cena na D3000 staro so AF-S DX 18-55mm. Nov bese okolu 25000 den. Ako prodava nekoj i drug DSLR neka pise. Fala ..... Pozz
   
 2. maci

  maci
  On your way to fame

  2,879
  635
  2 Април 2008
  провери овде

  регистрирај се и пиши си пост што ти треба.
   

Сподели

Вчитување...