1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам некој ефтин ласерски принтер

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Enis-Phantom, 12 Септември 2019.

 1. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  331
  404
  18 ноември 2013
  Машко
  Здраво барам да купам некој ласерски црно бел принтер.
  Да биде нешто ефтино за домашна употреба.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
 3. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  331
  404
  18 ноември 2013
  Машко
  што поевтино подобро макс буџет е 2000 денари, секако зависи од моделот гледам има нови во анхоч по 3400 ден.
   
 4. Enis-Phantom

  Enis-Phantom
  Gaining Experience

  331
  404
  18 ноември 2013
  Машко
  Темата може да се затвори најдов евтин Лексмарк за 1000-че :)
   

Сподели

Вчитување...