• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам напојување

  • Ја почнал/а темата
  • #1

iface

Gaining Experience
9 септември 2011
110
119
Купувам ефтино напојување над или 500W, со конектори 4+4 и 6+2, не е битно бренд
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,756
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно