1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Kupuvam napojuvanje

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од zipi123, 22 oктомври 2019.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  412
  378
  14 Јануари 2016
  Машко
  Kupuvam napojuvanje do 1000denari,da ima 8pinski konektor za cpu i 1x6 za graficka
  Ponudete vo inbox
   
 2. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  412
  378
  14 Јануари 2016
  Машко
  Kluc
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 3. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  412
  378
  14 Јануари 2016
  Машко
 4. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  412
  378
  14 Јануари 2016
  Машко
Слични теми
 1. daniel111
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,047
 2. Pane24
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  212
 3. zipi123
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  407
 4. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  241
 5. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  406
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...