1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам напојување

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од G4M3R, 14 Јули 2019.

 1. G4M3R

  G4M3R
  Gaining Experience

  501
  444
  26 Јуни 2012
  Машко
  Купувам напојување, нешто околу 650W не ми треба од 1.5kW.
  Буџет 3000ден, евентуално нешто плус ако ептен вреди. Или можна замена+доплата за моето(CM B500v2 - без гаранција).

  Понуди пуштете по ПП.
   
 2. G4M3R

  G4M3R
  Gaining Experience

  501
  444
  26 Јуни 2012
  Машко
  Купено, може клуч.
   
Слични теми
 1. Boldozer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  606
 2. uwemi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  417
 3. goce03
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  282
Вчитување...

Сподели

Вчитување...