1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Напојување

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Gymblonski, 23 Мај 2019.

Тагови:
 1. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  58
  52
  28 Септември 2018
  Машко
  Купувам напојување до 650w. Ако имате нешто понудете али да има гаранција во Македонија.
   
  Последна промена: 23 Мај 2019
 2. null_ptr

  null_ptr
  Gaining Experience

  509
  407
  20 ноември 2013
  Машко
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  58
  52
  28 Септември 2018
  Машко
 4. Викса

  Викса
  On your way to fame

  504
  662
  12 Март 2011
  Машко
 5. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  58
  52
  28 Септември 2018
  Машко
 6. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  377
  316
  14 Јануари 2016
  Машко
  za 4-5k imas napojuvanja kakvi sakas, od polovni do novi.Ne znam sto uste cekas.
  I koga veke zborime za napojuvanje i garancija, vidi drugar ili raboti ili ne raboti, treto nema :)
   
 7. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  58
  52
  28 Септември 2018
  Машко
  kade ima?
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,258
  737
  3 Декември 2008
  Машко
  Имаш понуди на форумов, мислам дека има избор, доколку не ти фаќа око тука, имаш реклама5. Ако веќе и тоа не ти е по мерка, имаш во продавниците низ мк.
   
 9. Gymblonski

  Gymblonski
  Gaining Experience

  58
  52
  28 Септември 2018
  Машко
  Купено
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. tomaso
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  869
 2. Boldozer
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  271
 3. StefAngel
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  280
 4. uwemi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  379
 5. goce03
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  242
Вчитување...

Сподели

Вчитување...