• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Купувам напојување (PSU), преферирам околу 700w

Winncoot

Gaining Experience
22 јуни 2017
66
106
Skopje
Купувам квалитетно напојување, да е во рејнџ на (650w-800w) по можност да е полу или целосно модуларно.
Понудете ми во ПП
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.664
Мислења
889.240
Членови
31.504
Огласи
35
Најнов член
formula-1
На врв Дно