1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам напојување 700W па нагоре

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од goranzoran, 25 Јануари 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,003
  2,545
  21 Јануари 2011
  Машко
  Мора да има гаранцијa минимум 1 година.
  Bronse sertified па нагоре.
  Минимум 2 x (2+6) pcie кабли.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,577
  13,815
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Ново, неотпакуванo со гаранција до 2019:
  Cooler Master GM Series G750M 750W semi-modular со Active PFC и 80 Plus Bronze ефикасност со Over Voltage, Under Voltage, Over Power, Over Temperature, Short Circuit и Over Current Protection.

  Колку даваш?
   
  Последна промена: 25 Јануари 2017
 3. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,003
  2,545
  21 Јануари 2011
  Машко
  Иста цена за која си го продал претходното. Имаш ПП
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  3,003
  2,545
  21 Јануари 2011
  Машко
Слични теми
 1. goranzoran
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  667
 2. goranzoran
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  529
Вчитување...

Сподели

Вчитување...