Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купувам MX Master 3S

Статус
Затворена за нови мислења.

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
515
303
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com

Davko010

Gaining Experience
6 јуни 2019
76
246
Skopje
MKD 2,644.62 35%OFF | Logitech MX Master 3S 3 Mouse Anywhere 2S Wireless Bluetooth Mouse Office Mouse with Wireless 2.4G Receiver Mx master 2s upgrade
Od CU so vklucena dostava i carina ispagja poskap od kaj nas.

Od Ali ima prifatlivi ceni megjutoa dosta se ceka vo posledno vreme nekako vo kraen rok mi stigaat pratkite, 2 meseci da cekam za edna mausce , pa kje se najde nekoj sto kje ponudi do togas.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.771
Членови
34.919
Огласи
2.633
Најнов член
martinbogatinoski
На врв Дно