• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купувам монитори 19'/22'/24' LED

  • Ја почнал/а темата
  • #1

CyberTm

Gaining Experience
21 ноември 2009
448
113
Купувам два монитори, еден 19' и еден 22 или 24'. Битна е цената и да бидат 100% исправни. Поголемиот 22' или 24' да има HDMI port и цената до 3000 ден. Гаранција не е потребна.
 

damil

On your way to fame
2 јануари 2015
810
914
Само да прашам дали најде и од каде, и мене ми треба еден комад.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,526
Мислења
822,613
Членови
28,051
Најнов член
Marko Janevski
На врв Дно