1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам монитор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Boldozer, 3 Мај 2020.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
  Купувам Dell U2412M или сличен
  • IPS
  • 16:10
  • FullHD, т.е. 1920x1200
  • 24" до 25"
  Понуди овде или по ПП.
   
 2. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
 3. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,461
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  HP Elitedisplay E232 со година гаранција = 5000 денари
   
 5. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
  Up ^
   
 6. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
 7. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
 8. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
 9. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,145
  598
  2 ноември 2012
Слични теми
 1. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  748
 2. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  352
 3. Boldozer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  212
Вчитување...

Сподели

Вчитување...