1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам монитор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gocetan, 17 ноември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  182
  172
  6 oктомври 2011
  Машко
  Купувам монитор до 1000ден, да има вга влез.
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  182
  172
  6 oктомври 2011
  Машко
  Купено, може да се затвори темата
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,164
  8,494
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
 4. Avid

  Avid
  Unbeatable

  3,902
  5,801
  21 Јануари 2009
  Озбилно те интересира шо монитор купил до илјада денари?
   
  gocetan, Tenny и на Маша им се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,164
  8,494
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Па не баш, чисто информативно.
   
Слични теми
 1. STEFF
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  413
 2. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  733
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  460
 4. Pulse
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  700
 5. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  667
Вчитување...

Сподели

Вчитување...