1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам Монитор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Arabian, 29 Септември 2019.

 1. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  571
  281
  5 ноември 2013
  Машко
  Купувам монитор, да е сочувам, пожелно да има гаранција , но не е морална.
  Големина 24-27", IPS дисплеј, фулл хд
  Единствен услов ми е да нема рамка(естетски ми се допага)
  Пожелни модели Dell U2414H, Dell s2419h
  Понуди овде или пп
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  571
  281
  5 ноември 2013
  Машко
 3. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  571
  281
  5 ноември 2013
  Машко
 4. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  571
  281
  5 ноември 2013
  Машко
  Up
  Ако има некој овој модел
  Dell U2419H понудете
   
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  728
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  454
 3. Pulse
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  691
 4. Тони
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  292
 5. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  660
Вчитување...

Сподели

Вчитување...