1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купувам монитор

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gocetan, 12 Април 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  166
  158
  6 oктомври 2011
  Машко
  Монитор 20-22" да има некој дигитален влез (не само вга) до 3000 ден.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gocetan

  gocetan
  Gaining Experience

  166
  158
  6 oктомври 2011
  Машко
  Таксан\Купен 21.5" Asus VP228HE од член на форумов.
  Темата може да се затвори.
   
Слични теми
 1. STEFF
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  404
 2. yasho
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  388
 3. tupacan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  476
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  429
 5. toshex
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  637
Вчитување...

Сподели

Вчитување...